Özsandıkçılar

Su ürünleri sektöründe 1980 yılından itibaren yer alan firmamız,1995 yılında ‘Özsandıkcılar Su Ürünleri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ‘olarak faaliyetlerine başlamıştır. Hemen ardından da 1996 yılında Trabzon ilinin Arsin ilçesinde yer alan Arsin Organize Sanayi Bölgesi içerisinde toplamda  6.081 metrekarelik bir alanda (2250 metrekaresi kapalı alan) su ürünlerini işleme, şoklama ve dondurulmuş halde muhafaza edebilecek kapasiteye sahip modern ve standartlara uygun soğuk hava tesisi yatırımı yaparak, bu alanda firmanın temellerini oluşturmuştur.

Kalitesinden taviz vermeden her geçen gün; gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyüyen firmamız Özsandıkçılar Balıkçılık olarak, üretimlerimiz  HACCP VE ISO 90001 standartları kalitesinde işlem görmektedir.

Fabrikamızda yer alan tesisimiz günde 60.000 kg şoklama ve 1500 ton taze ve dondurulmuş ürün saklama kapasitesine sahiptir.

Tesisimizde ağırlıklı olarak avcılık ürünleri(hamsi,istavrit,palamut,çinekop) ve yetiştiricilik ürünleri (somon,çipura, levrek,alabalık) işlenmektedir.

Günden güne büyüyen,gelişen firmamız doğaya değer veren bir anlayışla ,gıda güvenliğine uygun bir şekilde profesyonel ekibimiz ve teknolojinin katkılarıyla hijyenik ,sağlıklı ,kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktayız.

col-bgimage-1
Neden Girişim Isıtma - Soğutma Sistemleri

Uzman ve Profesyonel Ekibimiz İle 7/24 Güvenilir Hizmet