Pvc Şerit Perdeler

125 Şeffaf esnek Şerit perde; etkinlik, pratiklik, çok yönlülük ve ekonomikliğin sembolüdür. şerit perdeler monte edildikleri bölgede çalışma şartlarını kolaylaştırdıkları gibi, ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ayrıca çalışma ortamını toz, duman ve kötü kokulardan da arındırarak endüstriyel ve ticari standardı en üst seviyede tutar. Saydam PVC maddesinden üretilen şerit perdeler, istenilen kalınlık ve ebatlarda mevcut olup her türlü kapıya çok değişik şekillerde montaj imkanı sağlamaktadır. PVC kısım, esnek, %100 saydam, iyi yalıtım sistemine sahip, dayanıklı ve alev beslemez yapıdadır.


126 Şerit kapılar pratik ve ekonomik çözüm alternatifini mümkün kıldığından, büyük ebatlı kapı girişleri için de uygundur. Şerit perdeler kapı girişinin ister iç kısmına ister dış kısmına monte edilebilir, istenildiğinde kolayca yerlerinden çıkartılabilirler. Özel destek yapısı, şeritlerin kolayca hareket etmesini ve tehlikeli esnemeler sonucu ortaya çıkabilecek kopmaları önleyecek şekilde geliştirilmiştir.


127

Kolay montajlı askı sistemi, paslanmaz çelik alaşımıyla üç farklı ebattaki şeritlerin monte edilmesine olanak verir. şerit destek aksamları paslanmaz çelik veya galvaniz çelikten üretilmiş olup her tür kapıya kolay ve hızlı montaj imkanı sağlar.

 

 

128

      Şerit kapı bini tipinin seçiminde; çevre Şartları        (basınç, rüzgar vs.) iki ortam arası ısı farkı, ürün        çeşidi ve hangi sıklıkta yükleme ve boşaltma              yapılacağı gibi konulara dikkat edilmesi gerekir.